Mobile Native Share (1.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
