Mobile Native Share (1.1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Share
ca: Comparteix

en: Fixed
ca: Fixat

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
