Mobile Native Share (1.1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Fixed
cs: Pevná

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity types
cs: Typy entit
