Mobile Native Share (1.1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: Share
da: Del

en: Fixed
da: Fast

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Entity types
da: Enheds typer
