Mobile Native Share (1.1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Enable
de: Aktivieren

en: Default
de: Standard

en: Icon
de: Symbol

en: Share
de: Teilen

en: Fixed
de: Statisch

en: Display style
de: Darstellungsstil

en: About
de: Über

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity types
de: Entitätstypen

en: Browse available tokens
de: Verfügbare Tokens durchsuchen

en: Link copied to clipboard!
de: Link in die Zwischenablage kopiert!
