Mobile Native Share (1.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Fixed
el: Σταθερό

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
