Mobile Native Share (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
