Mobile Native Share (1.1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Share
et: Jaga

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity types
et: Olemi tüübid
