Mobile Native Share (1.1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
