Mobile Native Share (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Enable
fa: فعال

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Fixed
fa: ثابت

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
