Mobile Native Share (1.1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Share
fi: Jaa

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
