Mobile Native Share (1.1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enable
fr: Activer

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: Share
fr: Partager

en: Fixed
fr: Fixe

en: Display style
fr: Style d'affichage

en: About
fr: À propos

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: Browse available tokens
fr: Parcourir les jetons disponibles
