Mobile Native Share (1.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
