Mobile Native Share (1.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
