Mobile Native Share (1.1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Share
he: שיתוף

en: Fixed
he: קבוע

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
