Mobile Native Share (1.1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Fixed
hi: निर्धारित

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
