Mobile Native Share (1.1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
