Mobile Native Share (1.1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Share
hu: Megosztás

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Display style
hu: Megjelenítési stílus

en: About
hu: Leírás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity types
hu: Entitástípusok
