Mobile Native Share (1.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
