Mobile Native Share (1.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: Fixed
id: Tetap

en: Display style
id: Gaya tampilan

en: About
id: Tentang

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Entity types
id: Jenis entitas
