Mobile Native Share (1.1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: Fixed
it: Fisso

en: Display style
it: Stile di visualizzazione

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity types
it: Tipi di entità
