Mobile Native Share (1.1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: Fixed
ja: 固定

en: Display style
ja: 表示スタイル

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entity types
ja: エンティティタイプ

en: Browse available tokens
ja: 利用可能なトークンを閲覧
