Mobile Native Share (1.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
