Mobile Native Share (1.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە
