Mobile Native Share (1.1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
