Mobile Native Share (1.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Browse available tokens
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus
