Mobile Native Share (1.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
