Mobile Native Share (1.1.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Default
ms: Lalai

en: Icon
ms: Ikon

en: About
ms: Perihal
