Mobile Native Share (1.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
