Mobile Native Share (1.1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Share
nl: Delen

en: Fixed
nl: Vast

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Browse available tokens
nl: Door beschikbare tokens bladeren
