Mobile Native Share (1.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Default
oc: Per defaut

en: Share
oc: Partejar

en: Fixed
oc: Fixe

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
