Mobile Native Share (1.1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Share
pl: Udostępnij

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Display style
pl: Styl wyświetlania

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity types
pl: Typy encji
