Mobile Native Share (1.1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Default
ps: تلواله

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
