Mobile Native Share (1.1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Ativar

en: Default
pt: Por defeito

en: Icon
pt: Ícone

en: Share
pt: Partilhar

en: Fixed
pt: Fixo

en: Display style
pt: Estilo de exibição

en: About
pt: Sobre

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entity types
pt: Tipos de entidades
