Mobile Native Share (1.1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Fixed
ro: Fix

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
