Mobile Native Share (1.1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: Share
ru: Поделиться

en: Fixed
ru: Фиксированный

en: Display style
ru: Стиль отображения

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Icon link
ru: Иконка ссылки
