Mobile Native Share (1.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity types
sk: Typy entít
