Mobile Native Share (1.1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
