Mobile Native Share (1.1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
