Mobile Native Share (1.1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: Fixed
sv: Fast

en: Display style
sv: Visningsstil

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity types
sv: Entitetstyp
