Mobile Native Share (1.1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
