Mobile Native Share (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: About
te: గురించి
