Mobile Native Share (1.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
