Mobile Native Share (1.1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: Share
tr: Paylaş

en: Fixed
tr: Sabit

en: Display style
tr: Görüntüleme sitili

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
