Mobile Native Share (1.1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: About
ug: ھەققىدە
