Mobile Native Share (1.1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Share
uk: Спільні файли

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Display style
uk: Стиль показу

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Icon link
uk: Посилання з іконкою

en: Browse available tokens
uk: Оглянути доступні замінники
