Mobile Native Share (1.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
