Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: All
bn: সমস্ত

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
