Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: All
jv: Kabèh

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Installed
jv: Dipasang

en: Field settings
jv: Sétingan field
