Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Ţară

en: Required
ro: Necesar

en: All
ro: Toate

en: Optional
ro: Opţional

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Installed
ro: Instalat

en: Country code
ro: Cod țară

en: Field settings
ro: Opţiuni câmp

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Storage settings
ro: Setări de stocare
